GİZLİLİK

Aşağıdaki maddeler www.agackakanlar.com sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki problemlerin giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek amacıyla kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alış veriş sepetinizi tanımak ve açık demografik verilerinizin toplanması amacıyla kullanılacaktır. Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, etkileşim verilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.

Emniyet

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen tüketimini ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla firmamızca yapılan emniyet önlemleri bulunmaktadır. Bu emniyet önlemleri şunlardır;

1- 128 bit SSL Emniyet sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bulgular . Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat verileri firmamız doğrulusunda kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu hususta gerçekleştirdikleri seçimi her vakit değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi verilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan bütün verilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bu yazı yorumlara kapalı.